Sıkça Sorulan Sorular
Satın alınan ürünler ne zaman kargoya verilir?

Ödemeniz hesaplarımıza geçtiği andan itibaren siparişiniz işleme alınmaktadır. Ürünlerimiz siparişiniz sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak üretilmektedir.

Siparişleriniz stokta olan ürünler için ortalama 2-3 iş günü, kişiye özel üretilmesi gereken ürünler için ortalama 4-6 iş günü içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Diğer durumlarda firma yetkililerimiz size durum ile ilgili bilgi vermek için irtibata geçecektir.

 

Sitemizden yapılan alışverişlerde kargo ücretleri ne kadardır? Hangi kargolar ile gönderilir?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, yurtiçine gönderilecek ürünlerde kargo ücretsizdir. Ürünler Yurtiçi Kargo ile gönderilir.

 

Ürünleriniz garantili mi?

Evet.  Sitemizdeki tüm ürünler Altıntaç Kuyumculuk garantisi altında sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde satın almış olduğunuz ürünler üretim hatalarına karşı tamir ve bakım garantisi altındadır.

 

Sitenizdeki ürünler aynı zamanda Kapalıçarşı mağazanızda var mıdır?

Sitemizdeki ürünlerin tamamı mağazamızda olmayabilir, ancak mağazamızdan ilgili ürünü talep ettiğinizde kısa bir süre içerisinde o ürünü mağazamız size temin edebilir.

 

Aldığım ürün çocuğuma zarar verir mi?

Hayır vermez. Aldığınız ürünün, ölçüleri, imalat şekli ve kullanılan mine kalitesi çocuk ve çocuk sağlığına uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeler Tüketici Ürün Sağlığı Komisyonu (CPSC – ABD; Guide to the Consumer Product Safety Improvement Act, Mar.3, 2009) tarafından çocuk ürünleri için hazırlanan standartlara uygundur.  Mine yapımında kullandığımız malzemeler, toksikolojik testlerden geçmiş, kaynağı belirli ve güvenilir Avrupa firmalarından ithal edilmektedir.

 

Emzik veya biberonu sterilize edebilir miyim?

Evet edebilirsiniz.

 

Değerli müşterilerimiz;

Bayram ve idari tatil süresi içinde gelen siparişleri 24 Haziran 2024 itibaren teslim etmeye başlayacağımızı duyurmak isteriz.

Anlayışınızı rica eder, bu vesileyle Kurban Bayramınızı kutlarız.

Altıntaç Kuyumculuk

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4