Hakkımızda

Kuyumculukta üç nesil, Kapalıçarşı’da 125 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız, modern dünyanın talep ettiği mücevherat ürünlerini geleneksel tasarımlarla birleştirebilen bir yeteneğe sahiptir.

OroMini® , firmamız tarafından geliştirilmiş, Türkiye’nin ilk bebek ve çocuklara özel, özgün, yenilikçi ve sevimli altın hediye takı markasıdır ve geliştirdiğimiz tasarımlar ise Tasarım Tescil Belgesi ile koruma altındadır. Çocuklara özel geliştirilmiş altından, küpe, kolye, iğne ve bileklik koleksiyonları ile mücevhere ilk adım, hayatlarının sonuna kadar saklayabilecekleri değerli bir anı ve hediyedir.

OroMini®, 2012 yılında ise sektöründe yine bir ilki gerçekleştirerek resmi Hello Kitty® lisanslı çocuk takılarının Türkiye Tek Yetkili tasarımcısı ve üreticisi konumuna gelmiştir. Oromini® markası altında sunulan Hello Kitty® kolleksiyonu "her yaşta çocuğa" hitap edecek özgün tasarımlardan oluşmaktadır.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeler Tüketici Ürün Sağlığı Komisyonu (CPSC – ABD; Guide to the Consumer Product Safety Improvement Act, Mar.3, 2009) tarafından çocuk ürünleri için hazırlanan standartlara uygundur.  Mine yapımında kullandığımız malzemeler, toksikolojik testlerden geçmiş, kaynağı belirli ve güvenilir Avrupa firmalarından ithal edilmektedir.

Hello Kitty® Sanrio GmbH'nın Tescilli Markasıdır.

OROMİNİ Marka Tescil Belgesi (TPE 2009/42418)

Tasarım Tescil Belgesi (TPE 2009/04834)
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4